Programma en lokatie 2018


Het team van USE MAASTRICHT heet een ieder van harte welkom!

Een zeer gevarieerd programma aan workshops die verzorgd worden door zeer erkentelijke begeleiders.

Van 10.00-18.00u kan men terecht voor de workshop waar de voorkeur naar uitgaat. De medewerkers en begeleiders van USE MAASTRICHT zijn te herkennen aan de zichtbare badges en kan men eventueel benaderen voor informatie.

Aan de ingang van elke ruimte staat ook het schema van de desbetreffende workshop inclusief tijdsindeling.


ZAAL 1

Workshops / Lezingen / Standhouders:

10.00u - 11.00u
- Senza - Energie en Chakra's

11.30u - 12.30u
- Onder de Zon - a touch for your Body, Mind, Soul & Spirit

13:00u - 14:00u
- Chakra kleurdiagnostiek - wat vertellen chakrakleuren over jouw persoonlijke leven?
Margaretha Gieles - www.margarethagieles.com

14.30u - 15.30u
- Visit Bhutan - Phurpa Dorji

16.00u - 17.00u
- Chakra kleurdiagnostiek - wat vertellen chakrakleuren over jouw persoonlijke leven?
Margaretha Gieles - www.margarethagieles.com

Standhouders:
- Senza - Energie en Chakra's
- Onder de Zon (doTERRA)
- Collages in beweging
- Kinder knutselclub
- Ma'at
- Spirituele Tekeningen - Casa Soñadora
- Creative Consciousness™ Sessies - Vivianne Baur
- 2artexpressions.nl - Amara en Lisha

Omdat we onze toegangsprijs zo laag mogelijk hebben gehouden, is het mogelijk dat sommige exposanten een kleine bijdrage of vergoeding vragen.

ZAAL 2

Workshops / Optredens:

10.00u - 11.00u

- Dorine IJzerman -Lintelo - Klankschalen healing

11.00u - 11.30u
- Muziek installatie installeren

11.30u - 12.30u
- Bibi de Zeeuw - Kinder Yoga

13.00u - 14.00u
- Chrissi Windeler - BodyMindSoul -.trust by touch

14.00u - 15.00u
- Cindy Hoeben - Dance Coaching - Soul Dance

15.00u - 16.00u
- Xena & Nymf - Deep Connection

16.00u - 17.00u
- Cindy Hoeben - Brazilian Zouk - Connection

17.00u - 18.00u
- Xena & Mustafa - Conscious Partner Dancing

ZAAL 3

Workshops:

09.00u - 10.00u
- Heart Meditation - Eran Markose

10.00u - 11.00u
- Michelle Nijssen - Yoga

11.30u - 12.30u
- Jan Smeets - Tai Chi

12.45u - 13.45u
- Jan Smeets - Wu Chu

14.00u - 15.00u
- Johnny Grady - Fitness

15.30u - 16.30u
- Benny Labiese - Chinese hoofd- nek- en schoudermassage

17.00u - 18.00u
- Johnny Grady - Stoelmassage

Lokatie

Stayokay
Maasboulevard 101
6211 JW Maastricht